Шльопанці піна жіночі бежевого кольору Уцінка р.37 212372T Безкоштовна доставка
- Немає в наявності
- Код: 212372_!362096_37
220 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Шльопанці піна жіночі бежевого кольору Уцінка р.37 212372T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Україна
Причина уцінки товару: дефект форми (вм'ятина). Товар поверненню та обміну не підлягає.
| Розмір жіночого взуття | 37 |
| Відповідає розміру | 37 |
| Довжина устілки (см) | 23,5 см |
| Повнота ноги (см) | 8 см |
| Висота підошви (см) | 2 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Застібка | Без застібки |
| Сезон | Літо |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
- Ціна: 220 ₴





