Кросівки дитячі темно-синього кольору р.31 212386T Безкоштовна доставка
- Немає в наявності
- Код: 212386_!362189_31
275 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Кросівки дитячі темно-синього кольору р.31 212386T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
Категорія: Для дітей
| Розмір дитячих взуття | 31 |
| Відповідає розміру | 29 |
| Довжина устілки (см) | 18,5 см |
| Повнота ноги (см) | 7,5 см |
| Висота підошви (см) | 1,5 см |
| Висота гомілки (см) | 4,5 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Застібка | Шнурівка |
| Матеріал верху | Текстиль |
| Стать | Для хлопчиків |
| Прошивка | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Супінатор | Ні |
- Ціна: 275 ₴





