Крокси жіночі молочного кольору р.37/38 203789T Безкоштовна доставка
- Немає в наявності
- Код: 203789_!323034_37/38
220 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Крокси жіночі молочного кольору р.37/38 203789T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Розмір жіночого взуття | 37/38 |
| Відповідає розміру | 37,5 |
| Довжина устілки (см) | 24,3 см |
| Повнота ноги (см) | 5 см |
| Висота підошви (см) | 4 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид взуття | Крокси |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
- Ціна: 220 ₴





