Шльопанці чоловічі піна чорного кольору р.42/43 203822T Безкоштовна доставка
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 203822_!323179_42/43
264 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Шльопанці чоловічі піна чорного кольору р.42/43 203822T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Україна
Виробник: ААА
Категорія: Для чоловіків
| Розмір чоловічого взуття | 42/43 |
| Відповідає розміру | 40,5 |
| Довжина устілки (см) | 26 см |
| Повнота ноги (см) | 8 см |
| Висота підошви (см) | 2 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ААА |
| Вид взуття | Шльопанці |
| Застібка | Без застібки |
| Прошивка | Ні |
| Сезон | Літо |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 264 ₴


