Шльопанці чоловічі піна білого кольору р.44/45 181520T Безкоштовна доставка
- Немає в наявності
- Код: 181520_!231478_44/45
264 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Шльопанці чоловічі піна білого кольору р.44/45 181520T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
Виробник: АВА
Категорія: Для чоловіків
| Розмір чоловічого взуття | 44/45 |
| Відповідає розміру | 42 |
| Довжина устілки (см) | 27 см |
| Повнота ноги (см) | 9,5 см |
| Висота підошви (см) | 3 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АВА |
| Вид взуття | Шльопанці |
| Застібка | Без застібки |
| Прошивка | Ні |
| Сезон | Літо |
| Країна виробник | Китай |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Білий |
- Ціна: 264 ₴


