Нічна сорочка жіноча напівбатальна салатового кольору з принтом р.48 211301T Безкоштовна доставка
- Готово до відправки
- Код: 211301_!356834_48
320 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Нічна сорочка жіноча напівбатальна салатового кольору з принтом р.48 211301T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Узбекітан
Виробник: 0
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 48 |
| Відповідає розміру | 48 |
| Напівобхват грудей (см) | 50 см |
| Довжина виробу (см) | 115 см |
| Довжина рукава (см) | 18 см |
| Ширина по плечах (см) | 36 см |
| Напівобхват талії (см) | 58 см |
| Напівобхват стегон (см) | 59 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Нічна сорочка |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Склад | 100% коттон |
| Країна виробник | Узбекистан |
| Візерунки і принти | Горошок |
| Колір | Салатний |
- Ціна: 320 ₴





