Кросівки жіночі бордового кольору р.40 210990T Безкоштовна доставка
- Немає в наявності
- Код: 210990_!355206_40
550 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Кросівки жіночі бордового кольору р.40 210990T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
Виробник: FASHION
Категорія: Для жінок
| Розмір жіночого взуття | 40 |
| Відповідає розміру | 40 |
| Довжина устілки (см) | 25,3 см |
| Повнота ноги (см) | 8 см |
| Висота підошви (см) | 2 см |
| Висота гомілки (см) | 5 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion |
| Вид взуття | Кросівки |
| Застібка | Шнурівка |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Прошивка | Ні |
| Сезон | Демісезон |
| Стиль | Спортивний |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Бордовий |
- Ціна: 550 ₴





