Спортивні штани чоловічі напівбатальні чорного кольору р.10 XL 210887T Безкоштовна доставка
- Немає в наявності
462 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Спортивні штани чоловічі напівбатальні чорного кольору р.10 XL 210887T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
Категорія: Для чоловіків
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 10 XL |
| Відповідає розміру | 56 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 40 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 73 см |
| Посадка (см) | 37 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 76 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 111 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Чоловіча |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 462 ₴




