Джинси жіночі однотонні чорного кольору р.28 210742T Безкоштовна доставка
- В наявності
- Код: 210742_!353977_28
668 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Джинси жіночі однотонні чорного кольору р.28 210742T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Туреччина
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 28 |
| Відповідає розміру | 48-50 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 40 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 56 см |
| Посадка (см) | 34 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 70 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 104 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
- Ціна: 668 ₴





