Спортивний костюм жіночий графітового кольору р.S 210213T Безкоштовна доставка
- В наявності
- Код: 210213_!351138_S
495 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Спортивний костюм жіночий графітового кольору р.S 210213T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Україна
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | S |
| Відповідає розміру | 42 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 79 см |
| Напівобхват грудей (см) | 51 см |
| Довжина виробу (см) | 46 см |
| Напівобхват талії (см) | 42 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 32 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 45 см |
| Посадка (см) | 29 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 94 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 121 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Верх | Кофта |
| Низ | Штани |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Двонитка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Графіт |
| Склад | 60% полиестер, 30% хлопок, 10% еластан |
| Стать | Жіночий |
| Сезон | Демісезон |
| Капюшон | Без капюшона |
- Ціна: 495 ₴





