Кофта жіноча однотонна тедді білого кольору р.2 208607T Безкоштовна доставка
-16%
- Готово до відправки
- Код: 208607_!344912_2
787 ₴
660 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Кофта жіноча однотонна тедді білого кольору р.2 208607T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 2 |
| Відповідає розміру | 46-48 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 80 см |
| Напівобхват грудей (см) | 66 см |
| Довжина виробу (см) | 70 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Кофта |
| Застібка | Блискавка |
| Матеріал підкладки | Поліестер |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | 60% полиэстер, 40% котон |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Штучне хутро |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Білий |
- Ціна: 660 ₴





