Светр жіночий малинового кольору з принтом р.50-52 207380T Безкоштовна доставка
- В наявності
- Код: 207380_!339307_50-52
484 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Светр жіночий малинового кольору з принтом р.50-52 207380T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Туреччина
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 50-52 |
| Відповідає розміру | 50-52 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 78 см |
| Напівобхват грудей (см) | 65 см |
| Довжина виробу (см) | 75 см |
| Напівобхват талії (см) | 62 см |
| Напівобхват стегон (см) | 63 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Светр |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | 80% шерсть, 20% коттон |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | Акрил |
| Колір | Малиновий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для жінок |
| Властивості тканини | Середня розтяжність |
| Стиль | Повсякденний |
| Візерунки і принти | Малюнок |
- Ціна: 484 ₴





