Дутики чоловічі піна на хутрі чорного кольору р.41/42 206141T Безкоштовна доставка
- В наявності
- Код: 206141_!333295_41/42
539 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Дутики чоловічі піна на хутрі чорного кольору р.41/42 206141T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Україна
Категорія: Для чоловіків
| Розмір чоловічого взуття | 41/42 |
| Відповідає розміру | 42 |
| Довжина устілки (см) | 27 см |
| Повнота ноги (см) | 10 см |
| Висота підошви (см) | 3 см |
| Висота гомілки (см) | 16 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Прошивка | Ні |
| Сезон | Зима |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Чоботи |
| Вид взуття | Дутики |
| Застібка | На липучках |
| Категорія | Для чоловіків |
| Матеріал верху | Піна; Полиэстер |
| Матеріал підкладки | Майстерна овчина |
| Супінатор | Немає |
- Ціна: 539 ₴





