Спортивний костюм жіночий полар фліс рожевого кольору р.1 195692T Безкоштовна доставка
- В наявності
- Код: 195692_!286298_1
1 209 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Спортивний костюм жіночий полар фліс рожевого кольору р.1 195692T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Україна
Виробник: Мода
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 1 |
| Відповідає розміру | 44-46 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 78 см |
| Напівобхват грудей (см) | 62 см |
| Довжина виробу (см) | 56 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 29 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 48 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 78 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 108 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moda |
| Верх | Худі |
| Низ | Штани |
| Сезон | Зима |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Фліс |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Рожевий |
| Склад | 100% полиэстер |
| Стать | Жіночий |
| Капюшон | Без капюшона |
- Ціна: 1 209 ₴





