Калоші жіночі ез задника утеплені бордового кольору р.37 205099T Безкоштовна доставка
- Готово до відправки
- Код: 205099_!328651_37
314 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Калоші жіночі ез задника утеплені бордового кольору р.37 205099T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Розмір жіночого взуття | 37 |
| Відповідає розміру | 36-36 |
| Довжина устілки (см) | 23 см |
| Повнота ноги (см) | 8,5 см |
| Висота підошви (см) | 2 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Вид взуття | Калоші |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал підкладки | Штучне хутро |
| Стать | Жіноча |
| Сезон | Зима |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бордовий |
- Ціна: 314 ₴





