Калоші чоловічі чорного кольору р.40 204961T Безкоштовна доставка
- Готово до відправки
- Код: 204961_!327927_40
231 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Калоші чоловічі чорного кольору р.40 204961T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Україна
Категорія: Для чоловіків
| Розмір чоловічого взуття | 40 |
| Відповідає розміру | 39 |
| Довжина устілки (см) | 25 см |
| Повнота ноги (см) | 9,5 см |
| Висота підошви (см) | 2 см |
| Висота гомілки (см) | 9 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Вид взуття | Калоші |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал верху | ПВХ |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Стать | Чоловіча |
| Сезон | Демісезон |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 231 ₴





