Калоші жіночі фіолетового кольору р.40/41 196794T Безкоштовна доставка
- Немає в наявності
330 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Калоші жіночі фіолетового кольору р.40/41 196794T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Розмір жіночого взуття | 40/41 |
| Відповідає розміру | 40-41 |
| Довжина устілки (см) | 26 см |
| Повнота ноги (см) | 9 см |
| Висота підошви (см) | 3 см |
| Висота гомілки (см) | 5 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Вид взуття | Калоші |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Стать | Жіноча |
| Сезон | Демісезон |
| Країна виробник | Україна |
| Знімний чобіток | Ні |
| Колір | Фіолетовий |
- Ціна: 330 ₴





