Босоніжки жіночі жовтого кольору р.38 204344T Безкоштовна доставка
- Немає в наявності
418 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Босоніжки жіночі жовтого кольору р.38 204344T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Розмір | 38 |
| Відповідає розміру | 37,5 |
| Довжина устілки (см) | 24 см |
| Повнота ноги (см) | 8 см |
| Висота підборів (см) | 9 см |
| Висота підошви (см) | 1 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид взуття | Босоніжки |
| Застібка | Гачки |
| Матеріал верху | Лакова шкіра штучна |
| Країна виробник | Китай |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Жовтий |
- Ціна: 418 ₴





