Топ жіночий однотонний темно-сірого кольору р.42-44 202293T Безкоштовна доставка
- Готово до відправки
- Код: 202293_!316522_42-44
132 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Топ жіночий однотонний темно-сірого кольору р.42-44 202293T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 42-44 |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Напівобхват грудей (см) | 30 см |
| Довжина виробу (см) | 24 см |
| Напівобхват талії (см) | 30 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Топ |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Склад | 50% хлопок, 50% полиэстер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Коттон |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Темно-сірий |
- Ціна: 132 ₴





