Босоніжки для дівчинки білого кольору р.30 202059T Безкоштовна доставка
- Немає в наявності
308 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Босоніжки для дівчинки білого кольору р.30 202059T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
Виробник: Yalike
Категорія: Для дітей
| Розмір | 30 |
| Відповідає розміру | 31,5 |
| Довжина устілки (см) | 20 см |
| Повнота ноги (см) | 5,5 см |
| Висота підошви (см) | 2 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yalike |
| Вид взуття | Босоніжки |
| Застібка | Липучка |
| Матеріал верху | Текстиль |
| Стать | Для дівчаток |
| Прошивка | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Супінатор | Ні |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для дітей |
| Сезон | Літо |
- Ціна: 308 ₴





