Кросівки чоловічі сірого кольору 201777T Безкоштовна доставка
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 201777_!314579_43
902 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Кросівки чоловічі сірого кольору р.44 201777T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
Виробник: SWIN
Категорія: Для чоловіків
| Розмір чоловічого взуття | 44 |
| Відповідає розміру | 44 |
| Довжина устілки (см) | 28,3 см |
| Повнота ноги (см) | 8 см |
| Висота підошви (см) | 2 см |
| Висота гомілки (см) | 8 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Вид взуття | Кросівки |
| Стать | Чоловіча |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 902 ₴





