Кросівки чоловічі текстиль темно-сірого кольору 199217T Безкоштовна доставка
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 199217_!303027_42
616 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Кросівки чоловічі текстиль темно-сірого кольору р.42 199217T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
Категорія: Для чоловіків
| Розмір чоловічого взуття | 42 |
| Відповідає розміру | 42 |
| Довжина устілки (см) | 27 см |
| Повнота ноги (см) | 8 см |
| Висота підошви (см) | 2,5 см |
| Висота гомілки (см) | 6 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Вид взуття | Кросівки |
| Стать | Чоловіча |
- Ціна: 616 ₴





