Джинсова куртка жіноча оливкового кольору р.42-46 198573T Безкоштовна доставка
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 198573_!300231_42-46
418 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Джинсова куртка жіноча оливкового кольору р.42-46 198573T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Україна
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 42-46 |
| Відповідає розміру | 42-46 |
| Довжина рукава від горловини (см) | 70 см |
| Напівобхват грудей (см) | 58 см |
| Довжина виробу (см) | 66 см |
| Довжина рукава (см) | 40 см |
| Ширина по плечах (см) | 40 см |
| Напівобхват талії (см) | 50 см |
| Напівобхват стегон (см) | 53 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Вид куртки | Вітровка |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Без капюшона |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Склад | 60% коттон 20% вискоза 20% эластан |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Джинс |
- Ціна: 418 ₴




