Крокси жіночі бузкового кольору р.36 155997T Безкоштовна доставка
- Готово до відправки
- Код: 155997_!155343_36
275 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Крокси жіночі бузкового кольору р.36 155997T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Україна
| Розмір жіночого взуття | 36 |
| Відповідає розміру | 36 |
| Довжина устілки (см) | 23 см |
| Повнота ноги (см) | 7 см |
| Висота підошви (см) | 2 см |
| Висота гомілки (см) | 3 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ABC |
| Вид взуття | Крокси |
| Країна виробник | Україна |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Колір | Бузковий |
- Ціна: 275 ₴





