Кеди жіночі високі чорно-білого кольору на шнурівці р.37 197161T Безкоштовна доставка
-16%
- В наявності
- Код: 197161_!293195_37
638 ₴
539 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Кеди жіночі високі чорно-білого кольору на шнурівці р.37 197161T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
Виробник: XIFA
Категорія: Для жінок
Вузькі.
| Розмір жіночого взуття | 37 |
| Відповідає розміру | 37 |
| Довжина устілки (см) | 23,5 см |
| Повнота ноги (см) | 7 см |
| Висота підборів (см) | 3,5 см |
| Висота підошви (см) | 2,5 см |
| Висота гомілки (см) | 10 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xifa |
| Вид взуття | Кеди |
| Застібка | Шнурівка |
| Матеріал верху | Штучна шкіра |
| Прошивка | Ні |
| Сезон | Демісезон |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорно-білий |
| Стать | Жіноча |
- Ціна: 539 ₴





