Піджак дитячий для дівчинки темно-синього кольору р.XL 183246T Безкоштовна доставка
- Немає в наявності
- Код: 183246_!239250_XL
132 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Піджак дитячий для дівчинки темно-синього кольору р.XL 183246T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
Виробник: Fashion
Категорія: Для дітей
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | XL |
| Відповідає розміру | 134 |
| Напівобхват грудей (см) | 37 см |
| Довжина виробу (см) | 48 см |
| Довжина рукава (см) | 51 см |
| Ширина по плечах (см) | 30 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion |
| Вид виробу | Піджак |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Склад | 100% полиэстер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для дітей |
| Зріст | 134 (32 р) |
| Властивості тканини | Не еластичний |
| Сезон | Демісезон |
| Колір | Темно-синій |
- Ціна: 132 ₴





