Джинси жіночі напівбатальні звужені зеленого кольору р.5XL 193879T Безкоштовна доставка
-8%
- В наявності
- Код: 193879_!278351_5XL
660 ₴
605 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Джинси жіночі напівбатальні звужені зеленого кольору р.5XL 193879T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
Виробник: KENA
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 5XL |
| Відповідає розміру | 48 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 36 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 50 см |
| Посадка (см) | 30 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 74 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 101 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kena |
| Вигляд джинсів | Завужені |
| Застібка | Без застібки |
| Посадка | Середня посадка |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Сезон | Всесезонний |
| Склад | 60% коттон, 40% полизстер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Джинс |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Джинси |
| Категорія | Для жінок |
| Стиль | Деним |
- Ціна: 605 ₴





