Джинси жіночі для вагітних синього кольору р.27 194179T Безкоштовна доставка
-24%
- Готово до відправки
- Код: 194179_!279819_27
550 ₴
418 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Джинси жіночі для вагітних синього кольору р.27 194179T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 27 |
| Відповідає розміру | 40 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 32 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 44 см |
| Посадка (см) | 36 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 74 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 109 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вигляд джинсів | Завужені |
| Застібка | Без застібки |
| Посадка | Завищена талія |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Сезон | Всесезонний |
| Склад | 90% коттон, 7% полиэстер, 3% эластан |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Джинс |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Джинси |
| Категорія | Для жінок |
| Стиль | Повсякденний |
- Ціна: 418 ₴





