Костюм жіночий сірого кольору р.42-44 177528T Безкоштовна доставка
-40%
- Готово до відправки
- Код: 177528_!215196_42-44
693 ₴
418 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Костюм жіночий сірого кольору р.42-44 177528T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Україна
Виробник: Fashion
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 42-44 |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Напівобхват грудей (см) | 55 см |
| Довжина виробу (см) | 57 см |
| Довжина рукава (см) | 52 см |
| Ширина по плечах (см) | 62 см |
| Напівобхват талії (см) | 48 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 31 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 44 см |
| Посадка (см) | 27 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 40 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion |
| Верх | Кофта |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Застібка | Блискавка |
| Сезон | Літо |
| Склад | 100% трикотаж |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Кофта |
| Вигляд костюма | Костюм-двойка |
| Категорія | Для жінок |
| Властивості тканини | Середня розтяжність |
- Ціна: 418 ₴





