Кросівки чоловічі світло-коричневого кольору на шнурівці р.40 174543T Безкоштовна доставка
-13%
- Готово до відправки
- Код: 174543_!202141_40
1 012 ₴
879 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Кросівки чоловічі світло-коричневого кольору на шнурівці р.40 174543T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
Виробник: АDS
Категорія: Для чоловіків
| Розмір чоловічого взуття | 40 |
| Відповідає розміру | 41,5 |
| Довжина устілки (см) | 26,5 см |
| Повнота ноги (см) | 8,5 см |
| Висота підошви (см) | 2 см |
| Висота гомілки (см) | 6 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Вид взуття | Кросівки |
| Застібка | Шнурівка |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Стать | Чоловіча |
| Прошивка | Ні |
| Сезон | Демісезон |
| Стиль | Спортивний |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Світло-коричневий |
- Ціна: 879 ₴






