Кофта жіноча білого кольору р.L 187805T Безкоштовна доставка
- Немає в наявності
319 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Кофта жіноча білого кольору р.L 187805T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Туреччина
Виробник: Fashion
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | L |
| Відповідає розміру | 46 |
| Напівобхват грудей (см) | 38 см |
| Довжина виробу (см) | 50 см |
| Довжина рукава (см) | 57 см |
| Ширина по плечах (см) | 33 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion |
| Вид виробу | Кофта |
| Застібка | Без застібки |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Оздоблення та прикраси | Нашивка |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Сезон | Демісезон |
| Склад | 100% полиэстер |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | Акрил |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Білий |
- Ціна: 319 ₴





