Топ жіночий бежевого кольору р.42-44 179734T Безкоштовна доставка
-37%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 179734_!223518_42-44
209 ₴
132 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Топ жіночий бежевого кольору р.42-44 179734T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 42-44 |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Напівобхват грудей (см) | 30 см |
| Довжина виробу (см) | 38 см |
| Напівобхват талії (см) | 26 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Вид виробу | Топ |
| Склад | 98% хлопок, 5% лайкра |
| Стиль | Спортивний |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Категорія | Для жінок |
| Сезон | Літо |
- Ціна: 132 ₴





