Костюм жіночий чорного кольору р.42-44 183328T Безкоштовна доставка
- Немає в наявності
- Код: 183328_!239531_42-44
638 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Костюм жіночий чорного кольору р.42-44 183328T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
Виробник: Fashion
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 42-44 |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Напівобхват грудей (см) | 21 см |
| Довжина виробу (см) | 80 см |
| Довжина рукава (см) | 60 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 66 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 50 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 109 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion |
| Верх | Піджак |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Низ | Штани |
| Склад | 100% полиэстер |
| Стиль | Діловий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Поліестер |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Костюм |
| Вигляд костюма | Костюм-двойка |
| Категорія | Для жінок |
| Властивості тканини | Не еластичний |
| Сезон | Демісезон |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 638 ₴





