Джинси жіночі скіні чорного кольору р.S/M 183240T Безкоштовна доставка
- Немає в наявності
- Код: 183240_!239220_S/M
462 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Джинси жіночі скіні чорного кольору р.S/M 183240T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
Виробник: Kenalin
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | S/M |
| Відповідає розміру | 42 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 28 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 38 см |
| Посадка (см) | 26 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 71 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 98 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kenalin |
| Вигляд джинсів | Завужені |
| Застібка | Без застібки |
| Сезон | Всесезонний |
| Склад | 60% хлопок, 30% бамбук, 10% эластан |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Джинс |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Джинси |
| Категорія | Для жінок |
| Посадка | Середня |
| Властивості тканини | Еластичність, Стрейч |
| Стиль | Деним |
- Ціна: 462 ₴





