Джинси жіночі синього кольору р.26 183115T Безкоштовна доставка
- Немає в наявності
- Код: 183115_!238566_26
319 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Джинси жіночі синього кольору р.26 183115T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
Виробник: Elegant
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 26 |
| Відповідає розміру | 40 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 28 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 38 см |
| Посадка (см) | 28 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 70 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 97 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Elegant |
| Вигляд джинсів | Завужені |
| Застібка | Блискавка |
| Сезон | Всесезонний |
| Склад | 98% коттон, 2% лайкра |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Джинс |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Синій |
- Ціна: 319 ₴





