Спортивні штани чоловічі кольору хакі р.48 181786T Безкоштовна доставка
- Готово до відправки
- Код: 181786_!232832_48
539 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Спортивні штани чоловічі кольору хакі р.48 181786T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Узбекітан
Категорія: Для чоловіків
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 48 |
| Відповідає розміру | 46 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 32 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 58 см |
| Посадка (см) | 32 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 71 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 98 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Чоловіча |
| Країна виробник | Узбекистан |
| Колір | Хакі |
- Ціна: 539 ₴




