Костюм жіночий білого кольору р.46-48 180798T Безкоштовна доставка
-42%
- В наявності
- Код: 180798_!228341_46-48
550 ₴
319 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Костюм жіночий білого кольору р.46-48 180798T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
Виробник: Fashion
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 46-48 |
| Відповідає розміру | 46-48 |
| Напівобхват грудей (см) | 57 см |
| Довжина виробу (см) | 68 см |
| Довжина рукава (см) | 16 см |
| Ширина по плечах (см) | 48 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 29 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 56 см |
| Посадка (см) | 29 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 20 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 48 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion |
| Верх | Футболка |
| Застібка | Без застібки |
| Низ | Шорти |
| Склад | 100% полиэстер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Поліестер |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Костюм |
| Вигляд костюма | Двійка |
| Категорія | Для жінок |
| Властивості тканини | Не еластичний |
| Сезон | Демісезон |
| Стиль | Деним |
- Ціна: 319 ₴





