Топ-майка у рубчик жіноча персикового кольору р.42-44 179872T Безкоштовна доставка
-60%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 179872_!224039_42-44
275 ₴
110 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Топ-майка у рубчик жіноча персикового кольору р.42-44 179872T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Туреччина
Виробник: Мода
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 0 |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Напівобхват грудей (см) | 29 см |
| Довжина виробу (см) | 36 см |
| Ширина по плечах (см) | 22 см |
| Напівобхват талії (см) | 26 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moda |
| Вид виробу | Топ |
| Склад | 100% коттон |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Персиковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхні вироби | Майка |
| Категорія | Для жінок |
| Властивості тканини | Середня розтяжність |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Стрейч котон |
| Візерунки і принти | Напис; Смужка |
- Ціна: 110 ₴





