Коттоновий жіночий костюм чорного кольору р.44-46 168723T Безкоштовна доставка
-21%
- В наявності
- Код: 168723_!185832_44-46
528 ₴
418 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Коттоновий жіночий костюм чорного кольору р.44-46 168723T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
Виробник: Fashion
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 44 |
| Відповідає розміру | 44-46 |
| Напівобхват грудей (см) | 62 см |
| Довжина виробу (см) | 76 см |
| Довжина рукава (см) | 27 см |
| Ширина по плечах (см) | 54 см |
| Напівобхват талії (см) | 55 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 33 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 52 см |
| Напівобхват стегон (см) | 60 см |
| Посадка (см) | 32 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 10 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 42 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion |
| Верх | Сорочка |
| Застібка | Гудзики |
| Низ | Шорти |
| Сезон | Літо |
| Склад | 100% коттон |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Коттон |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхні вироби | Рубашка |
| Вид виробу | Костюм |
| Вигляд костюма | Двійка |
| Категорія | Для жінок |
| Костюм складається з | Сорочка; Шорти |
| Низ виробу | Шорти |
| Властивості тканини | Середня розтяжність |
| Стиль | Casual |
| Тип застібки | Ґудзики |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 418 ₴



