Костюм жіночий бежевого кольору р.М 179718T Безкоштовна доставка
-15%
- В наявності
- Код: 179718_!223479_М
385 ₴
329 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Костюм жіночий бежевого кольору р.М 179718T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Туреччина
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | M |
| Відповідає розміру | 44 |
| Напівобхват грудей (см) | 51 см |
| Довжина виробу (см) | 74 см |
| Довжина рукава (см) | 26 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 31 см |
| Напівобхват талії (см) | 53 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 41 см |
| Напівобхват стегон (см) | 58 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 57 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Верх | Футболка |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Застібка | Без застібки |
| Низ | Велосипедки |
| Сезон | Літо |
| Склад | Павлоград |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип тканини | Трехнитка (петля) |
| Візерунки і принти | Написи |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Кофта |
| Вигляд костюма | Костюм-двойка |
| Категорія | Для жінок |
| Властивості тканини | Середня розтяжність |
- Ціна: 329 ₴


