Костюм жіночий в рубчик чорного кольору р.2 179259T Безкоштовна доставка
- Немає в наявності
532 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Костюм жіночий в рубчик чорного кольору р.2 179259T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Україна
Виробник: FASHION
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 2 |
| Відповідає розміру | 44-46 |
| Напівобхват грудей (см) | 37 см |
| Довжина виробу (см) | 35 см |
| Напівобхват талії (см) | 32 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 34 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 42 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 75 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 107 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion |
| Верх | Топ |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Застібка | Без застібки |
| Низ | Лосини |
| Сезон | Літо |
| Склад | 10% люрекс, 80% полиамид |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Костюм |
| Вигляд костюма | Костюм-двойка |
| Категорія | Для жінок |
| Властивості тканини | Середня розтяжність |
- Ціна: 532 ₴




