Костюм жіночий чорного кольору р.44-46 177741T Безкоштовна доставка
-14%
- В наявності
- Код: 177741_!216162_44-46
878 ₴
759 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Костюм жіночий чорного кольору р.44-46 177741T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Україна
Виробник: Fashion
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 1 |
| Відповідає розміру | 44-46 |
| Напівобхват грудей (см) | 54 см |
| Довжина виробу (см) | 66 см |
| Довжина рукава (см) | 25 см |
| Ширина по плечах (см) | 62 см |
| Напівобхват талії (см) | 53 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 32 см |
| Напівобхват стегон (см) | 54 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 48 см |
| Посадка (см) | 33 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 70 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 101 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion |
| Верх | Кофта |
| Склад | Одесса |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Костюм |
| Капюшон | Без капюшона |
| Особливості кишень | Без нічого |
| Властивості тканини | Середня розтяжність |
| Сезон | Демісезон |
- Ціна: 759 ₴




