Штани жіночі напівбатальні чорного кольору р.4XL 175985T Безкоштовна доставка
-19%
- В наявності
- Код: 175985_!207469_4XL
649 ₴
528 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Штани жіночі напівбатальні чорного кольору р.4XL 175985T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
Виробник: KENA
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 4XL |
| Відповідає розміру | 48 |
| Напівобхват талії, низ (см) | 35 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 55 см |
| Посадка (см) | 31 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 75 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 105 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kena |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Склад | 50% коттон, 50% полиэстер |
| Країна виробник | Китай |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Тип тканини | Поліестер |
- Ціна: 528 ₴





