Сорочка жіноча в сіточку чорного кольору р.L/XL 173627T Безкоштовна доставка
- Немає в наявності
286 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Сорочка жіноча в сіточку чорного кольору р.L/XL 173627T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Україна
Виробник: ABC
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | L/XL |
| Відповідає розміру | 46 |
| Напівобхват грудей (см) | 50 см |
| Довжина виробу (см) | 59 см |
| Довжина рукава (см) | 62 см |
| Ширина по плечах (см) | 35 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABC |
| Вид виробу | Сорочка |
| Застібка | Гудзики |
| Склад | 100% полиэстер |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 286 ₴





