Костюм жіночий блакитного кольору р.M 174772T Безкоштовна доставка
-21%
- Готово до відправки
- Код: 174772_!203108_M
347 ₴
275 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Костюм жіночий блакитного кольору р.M 174772T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
Виробник: Sport
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | M |
| Відповідає розміру | 44-46 |
| Напівобхват грудей (см) | 40 см |
| Довжина виробу (см) | 40 см |
| Напівобхват талії (см) | 38 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 33 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 48 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 44 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sport |
| Верх | Топ |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Застібка | Без застібки |
| Низ | Шорти |
| Сезон | Літо |
| Склад | 100% полиэстер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Поліестер |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Блакитний |
- Ціна: 275 ₴


