Кросівки чоловічі темно-синього кольору на шнурівці р.41 174381T Безкоштовна доставка
-9%
- Готово до відправки
- Код: 174381_!201521_41
836 ₴
759 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Кросівки чоловічі темно-синього кольору на шнурівці р.41 174381T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
Виробник: АDS
Категорія: Для чоловіків
| Розмір чоловічого взуття | 41 |
| Відповідає розміру | 41 |
| Довжина устілки (см) | 26,3 см |
| Повнота ноги (см) | 8,5 см |
| Висота підошви (см) | 3 см |
| Висота гомілки (см) | 6 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Вид взуття | Кросівки |
| Застібка | Шнурівка |
| Матеріал верху | Текстиль |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Стать | Чоловіча |
| Прошивка | Ні |
| Сезон | Демісезон |
| Стиль | Спортивний |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 759 ₴






