Костюм жіночий в рубчик чорного кольору р.M 173080T Безкоштовна доставка
-28%
- Готово до відправки
- Код: 173080_!197536_M
578 ₴
418 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Костюм жіночий в рубчик чорного кольору р.M 173080T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Україна
Виробник: Украина
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | M |
| Відповідає розміру | 44 |
| Напівобхват грудей (см) | 39 см |
| Довжина виробу (см) | 42 см |
| Довжина рукава (см) | 65 см |
| Напівобхват талії (см) | 36 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 33 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 38 см |
| Посадка (см) | 26 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 80 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 108 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Верх | Кофта |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Застібка | Без застібки |
| Низ | Лосини |
| Склад | 98% хлопок, 5% лайкра |
| Стиль | Повсякденний |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхні вироби | Кофта |
| Вид виробу | Костюм |
| Вигляд костюма | Костюм-двойка |
| Категорія | Для жінок |
| Низ виробу | Штани |
| Властивості тканини | Середня розтяжність |
| Сезон | Демісезон |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 418 ₴



