Костюм жіночий бежевого кольору р.42 172851T Безкоштовна доставка
-29%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 172851_!196852_42
231 ₴
165 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Костюм жіночий бежевого кольору р.42 172851T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Україна
Виробник: Украина
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 42 |
| Відповідає розміру | 42 |
| Напівобхват грудей (см) | 35 см |
| Довжина виробу (см) | 16 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 30 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 40 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 19 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 45 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Верх | Топ |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Застібка | Без застібки |
| Низ | Велосипедки |
| Сезон | Літо |
| Склад | 100% полиэстер |
| Стиль | Спортивний |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхні вироби | Топ |
| Вид виробу | Костюм |
| Вигляд костюма | Костюм-двойка |
| Категорія | Для жінок |
| Низ виробу | Шорти |
| Властивості тканини | Середня розтяжність |
- Ціна: 165 ₴





