Спортивний костюм жіночий літній світло-коричневого кольору р.S 174025T Безкоштовна доставка
-34%
- Готово до відправки
- Код: 174025_!200172_S
330 ₴
219 ₴
+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Спортивний костюм жіночий літній світло-коричневого кольору р.S 174025T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
Виробник: Sport
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | S |
| Відповідає розміру | 42 |
| Напівобхват грудей (см) | 35 см |
| Довжина виробу (см) | 36 см |
| Ширина по плечах (см) | 25 см |
| Напівобхват талії, низ (см) | 30 см |
| Напівобхват стегон , низ(см) | 35 см |
| Посадка (см) | 30 см |
| Довжина по внутрішньому шву (см) | 17 см |
| Довжина виробу, низ (см) | 45 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sport |
| Верх | Топ |
| Сезон | Літо |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Поліестер |
| Колір | Коричневий |
| Склад | 100% полиэстер |
| Стиль | Спортивний |
| Капюшон | Без капюшона |
| Стать | Жіночий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Костюм |
| Особливості кишень | Без нічого |
| Властивості тканини | Середня розтяжність |
- Ціна: 219 ₴





