Топ у рубчик жіночий сірого кольору р.42-44 173941T Безкоштовна доставка
-22%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 173941_!199882_42-44
198 ₴
154 ₴
Показати оптові ціни+380 (68) 663-31-40
Контакт-центр
- +380 (66) 078-28-00Контакт-центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безкоштовна доставка
Назва: Топ у рубчик жіночий сірого кольору р.42-44 173941T Безкоштовна доставка
Країна виробник: Китай
Виробник: ААА
Категорія: Для жінок
| Фактичні заміри можуть відрізнятись на +/- 2 см | |
| Розмір на бирці | 0 |
| Відповідає розміру | 42-44 |
| Напівобхват грудей (см) | 30 см |
| Довжина виробу (см) | 42 см |
| Довжина рукава (см) | 14 см |
| Напівобхват талії (см) | 30 см |
Optom7km.net – оформляємо замовлення швидко: без мінімальної суми, товари з ринку 7 км в Одесі онлайн – дешевше не знайти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ААА |
| Вид виробу | Топ |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч |
| Склад | 100% полиэстер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Рубчик |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Верхні вироби | Топ |
| Категорія | Для жінок |
| Сезон | Літо |
- Ціна: 154 ₴


